1. Про направлення депутатських запитів.
 2. Про інформацію щодо результатів діяльності Охтирської місцевої прокуратури.
 3. Про роботу відділення Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» по вирішенню проблемних питань поштового зв’язку в Охтирському районі.
 4. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Охтирського району на 2016 рік.
 5. Про внесення змін до районної цільової Програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ» на 2015 – 2017 роки.
 6. Про внесення змін до районної програми соціального захисту населення  на 2013-2016 роки.
 7. Про внесення змін до Програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування та залізничним транспортом у приміському сполученні на 2016 рік.
 8. Про внесення змін до районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2016 рік.
 9. Про внесення змін до районної комплексної Програми «Освіта Охтирщини у 2016 році». 
 10. Про районну Програму «Забезпечення містобудівною документацією населених пунктів на території Охтирського району на 2016-2020 роки».
 11. Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 23.12.2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік».
 12. Про виконання повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації з питань культури та туризму.
 13. Про програму «місцеві стимули» для медичних працівників Охтирського району на 2016-2018 роки.
 14. Про хід виконання програми «Питна вода» на 2005-2020 роки.
 15. Про затвердження розпорядження голови Охтирської районної державної адміністрації від 20.09.2016 №330-ОД «Про затвердження мережі загальноосвітніх навчальних закладів Охтирського району на 2016-2017 навчальний рік»
 16. Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад Охтирського району Сумської області, та Типової форми контракту.
 17. Про  внесення змін до Порядку надання пільг на житлово – комунальні послуги дітям- інвалідам з ураженням органів зору та інвалідам І групи по зору.
 18. Про затвердження списку присяжних Охтирського міськрайонного суду Сумської області.
 19. Про надання згоди Охтирському районному територіальному центру соціального обслуговування на постійне поселення до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання жительки с. Журавне  Шиман Т.В.  та утримання її за рахунок коштів районного бюджету.
 20. Про затвердження технічної документації з  нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді гр. Лебедюка Віктора Миколайовича для ведення фермерського господарства на території Чернечинської сільської ради Охтирського району Сумської області.
 21. Про затвердження технічної документації з  нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої для потреб промисловості на умовах оренди ПАТ «УКРНАФТА» (Охтирське управління бурових робіт) для зберігання, ремонту та випробування вузлів бурових установок на території Хухрянської сільської ради Охтирського району Сумської області.
 22. Про підтримку Постанови Верховної Ради України «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламенської Асамблеї Ради Європи, Парламенської Асамблеї НАТО, Парламенської Асамблеї ОБСЄ, Парламенської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою – агресором.

 

Результати відкритого поіменного голосування