Від себе особисто, депутатського корпусу та працівників аппарату районної ради щиро вітаю вас з Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Сьогодні ми схиляємо голови в пошані перед тими, хто 74 роки тому під різними прапорами, з неймовірною жагою справедливості виборов Перемогу, зупинив війну, виніс вирок нацизму, приніс мир і надію.

Завдання нашого покоління відстояти мир, повернути спокій в українські сім’ї, не дозволити розпалити вогонь нової світової війни. Тож, у ці світлі травневі дні згадаємо, вшануємо усіх, хто наближав День Перемоги, відстоював мир 74 роки тому і тих, хто робить це сьогодні – в окопах, на блокпостах, українських кордонах, волонтерських центрах і госпіталях, всюди, де кується наша українська міць.

Помолимося за усіх загиблих, за здоров’я ветеранів, бійців української армії, усіх учасників АТО, волонтерів, мирних жителів української землі, які кожен день відчувають загрозу смерті, за усіх, хто бажає перемоги і розквіту Україні.

Від щирого серця бажаю всім здоров’я, довголіття, миру, злагоди та добробуту кожній родині, а нинішнім захисникам Батьківщини – незламного духу і відданості своїй землі.

 

З повагою,  

Заступник голови Охтирської  

районної ради                                                      ВАСИЛЬ ШЕВЧЕНКО