Триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Щоб скористатися послугою «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків», користувачу необхідно мати кваліфікований електронний підпис. Запит на отримання такої інформації надсилається у приватній частині Електронного кабінету, вхід до якої здійснюється саме за допомогою такого електронного підпису. 

     Скористатися цією послугою можуть державні службовці або члени їх сімей, які зареєстровані у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, при поданні щорічної декларації особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

    Відомості про отримані доходи також можна отримати у паперовому вигляді. Для цього необхідно звернутися до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації.

    Охтирське управління ГУ ДПС у Сумській області