ОГОЛОШЕННЯ

     Про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

     Охтирською районною державною адміністрацією оголошується конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

     Право на отримання компенсації за рахунок коштів районного бюджету мають суб’єкти малого підприємництва, що зареєстровані і здійснюють підприємницьку діяльність на території Охтирського району, та отримали кредити в державних банківських установах.

     Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін до 17 липня 2020 року подати до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м.Суми, вул. Кооперативна, 3, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) документи, передбачені Правилами Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Охтирському районі на 2017-2020 роки щодо надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами підприємництва у державних банківських установах.

     Одночасно повідомляємо, що засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, відбудеться 03 серпня 2020 року об 11.00  годині в залі засідань Охтирської районної державної адміністрації.

     Для одержання додаткової інформації звертатись до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради – (0542) 659-117, відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Охтирської районної державної адміністрації – (095) 3048268.