На підставі  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Охтирської районної ради восьмого скликання, відповідно до розпорядження голови районної ради №40 від 17.06.2021 року скликається четверта сесія районної  ради  восьмого скликання.

     Четверту сесію районної ради восьмого скликання  провести  24 червня 2021 року о 10.00 годині в залі засідань Охтирської районної ради, за адресою м.Охтирка, вул.Київська 1.   

    З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень із зазначених питань провести 24 червня 2021 року о 09.00 годині засідання постійних комісій районної ради.

Пропозиції до порядку денного:

1. Про направлення депутатських запитів.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Охтирського району за І квартал 2021 року.

3. Про внесення змін до рішення Охтирської районної ради від 28.12.2020 «Про районний бюджет Охтирського району на 2021 рік»

4. Про звернення до Охтирської районної державної адміністрації щодо припинення ліквідації Охтирського районного територіального центру соціального обслуговування.

5. Про звернення до Охтирської районної державної адміністрації щодо надання згоди на включення Охтирської районної ради до складу засновників Охтирского районного територіального центру обслуговування.

6. Про затвердження розпоряджень голови Охтирської районної ради.

7. Відповідь на депутатський запит.

8. Інші питання.