Сьогодні, 12 липня, відбулася апаратна нарада при голові Охтирської райдержадміністрації Леонідові КЛИЗУБУ та голові районної ради Сергію КІРІЧКУ. На порядок денний було винесено два питання:

про стан виконання будівельних робіт та робіт із реконструкції за програмою Президента України «Велике будівництво» та звіт про роботу архівного відділу та виконання плану розвитку архівної справи за І півріччя 2021 року.

По-першому питанню доповідала Вікторія КАС’ЯНЕНКО - виконуючий обов’язки начальника відділу архітектури, інфраструктури та екології  Охтирської районної державної адміністрації, яка проінформувала присутніх про те, що на території Охтирського району налічується 14 об’єктів будівництва, які реалізовуються за програмою «Велике будівництво». Так, укладено договір на проведення робіт з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Кириківка-Мирне-Сонячне. Також продовжуються ремонтні роботи на одній з головних магістралей регіону – автомобільній дорозі Н-12 Суми – Полтава. Для виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі загального користування регіонального значення Р-45 Суми-Краснопілля-Богодухів була виготовлена та затверджена проєктно-кошторисна документація. Розпочато роботи з ремонту на автомобільній дорозі Лохвиця – Гадяч – Охтирка - КПП «Велика Писарівка», де планується відновити - 9 км покриття.

По-другому питанню доповідала Олена ПАВЛОВА - начальник архівного відділу Охтирської районної державної адміністрації, яка проінформувала присутніх про те, що станом на 01.07.2021 на державному зберіганні у відділі знаходиться 202 архівні фонди на 39302 одиниці зберігання та 693 справи тимчасового зберігання, 361 бокс з виборчими бюлетенями та списками виборців. Протягом 6 місяців 2021 року на зберігання до відділу надійшли документи фондів ліквідованих установ Великописарівського та Тростянецького районів. Загалом прийнято 2858 одиниць зберігання, з них: 2302 справ постійного зберігання та 556 - з кадрових питань (особового складу). Всі справи прийняті на зберігання закартоновані та розміщені на стелажах. З метою їх раціонального розміщення в архівосховищах проведено переміщення картонажів, виготовлено та розміщено ярлики. Дані про прийом справ внесено в облікові документи.

Джерело: http://oht.sm.gov.ua/index.php/uk/arkhiv-novin/15939-pro-velike-budivnitstvo-govorili-na-aparatnij-naradi-pri-golovi-okhtirskoji-rajderzhadministratsiji