1. Про направлення депутатських запитів.

2. Про внесення змін до Регламенту Охтирської районної ради сьомого скликання.

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік.

4. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Охтирського району на 2016 рік.

5. Про внесення змін до районної комплексної Програми «Освіта Охтирщини у 2016 році».

6. Про передачу міжбюджетного трансферту з районного бюджету Сумському обласному бюджету для придбання шкільних автобусів.

7. Про внесення змін до районної програми соціального захисту населення  на 2013-2016 роки.

8. Про Програму здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016 рік.

9. Про передачу міжбюджетного трансферту з районного бюджету Сумському обласному бюджету для здійснення пільгового перевезення.

10. Про районну Програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2016 рік.

11. Про внесення змін до Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних сил України та інших військових формувань на 2015-2017 роки.

12. Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 15.01.2016 року «Про передачу іншої субвенції на здійснення видатків місцевих бюджетів по охороні здоров'я з районного бюджету до бюджету міста Охтирки у 2016 році для надання медичної допомоги населенню Охтирського району».

13. Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 23.12.2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік».

14. Про виконання повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації з питань освіти, фізичної культури та спорту.

15. Про затвердження Порядку фінансування забезпечення пільгового проїзду учнів, вихованців та педагогічних працівників до місця навчання і додому.

16. Про роботу Гетьманського національного прородного парку в Охтирському районі.

17. Про Програму розвитку  надання  безоплатної правової допомоги населенню  Охтирського району на 2016-2020 роки.

18. Про комплексну районну програму «Правопорядок на 2016-2020 роки».

19. Про погодження кандидатури для призначення на посаду директора Олешнянського навчально-виховного комплексу: ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ Охтирської районної ради Сумської області

20. Про надання згоди на списання основних засобів, що знаходяться на балансі відділу охорони здоровя Охтирської районної державної адміністрації.

21. Про визнання таким, що втратило чинності рішення районної ради шостого скликання від 17.02.2011 року «Про співзасновництво друкованого засобу масової інформації газети «Прапор перемоги»».

22.Про затвердження технічної документації з  нормативної грошової оцінки земельних ділянок (рілля), наданих в оренду громадянину Ведернікову Вадиму Володимировичу для ведення фермерського господарства на території Олешнянської сільської ради Охтирського району Сумської області.

23. Відповіді на депутатські запити депутатів районної ради.

 

 

Результати відкритого поіменного голосування