1. Про направлення депутатських запитів. 
 2. Про  визнання повноважень  депутатів  районної  ради.
 3. Про внесення змін до рішення Охтирської районної ради сьомого скликання від 10.12.2015 року «Про закріплення депутатів районної ради за територіальними громадами району».
 4. Про зміни в складі постійних комісій Охтирської районної ради сьомого скликання.
 5. Про зміни в складі президії районної ради сьомого скликання.
 6. Про звіт голови Охтирської районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку, районного бюджету і делегованих районною радою повноважень.
 7. Про інформацію щодо результатів діяльності Охтирської місцевої прокуратури.
 8. Про внесення змін до рішення Охтирської районної ради від 22.12.2016р. «Про районний бюджет на 2017 рік».   (Додаток)
 9. Про внесення змін до рішення Охтирської районної ради від 21.12.2017р. «Про районний бюджет на 2018 рік».    (Додаток)
 10. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Охтирського району на 2018 рік.
 11. Про внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Охтирському районі на 2017-2020 роки.
 12. Про внесення змін до районної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2018 роки.
 13. Про внесення змін до Районної програми соціального захисту населення на 2018 рік.
 14. Про затвердження середньої ціни ритуальних послуг на поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни.
 15. Про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Охтирського району у комунальну власність Чупахівської  селищної ради  бюджетних установ та майна, закріпленого за ними.
 16. Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 21.12.2017 року «Про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Охтирського району у комунальну власність Чернеччинської сільської ради  бюджетних установ та майна, закріпленого за ними».
 17. Про затвердження програми «Відзначення свят та знаменних подій у 2018 році».
 18. Про затвердження розпорядження голови Охтирської районної державної адміністрації від 26.12.2017 № 553-ОД «Про затвердження структури відділу освіти Охтирської районної державної адміністрації».
 19. Про затвердження Розпорядження заступника голови Охтирської районної ради №45 від 29.12.2017р  «Щодо дострокового припинення контракту з Андоленко О.М.».
 20. Про затвердження розпорядження заступника голови Охтирської районної ради від  02.01.2018 року № 2 « Щодо  призначення виконуючого обов’язки директора комунального закладу «Охтирська районна централізована бібліотечна система»
 21. Про затвердження штатного розпису Комунального закладу «Охтирська районна централізована бібліотечна система» на 2018 рік.
 22. Про надання дозволу на передачу об’єкту спільної власності територіальних громад сіл, селища Охтирського району з балансу відділу охорони здоров’я Охтирської районної державної адміністрації на баланс відділу освіти Охтирської районної державної адміністрації.
 23. Про передачу приміщення Буро-Рубанівського фельдшерського пункту зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Охтирського району у комунальну власність Довжицької сільської ради.
 24. Про затвердження технічної документації з  нормативної грошової оцінки земельних ділянок гр.. Харченко О.Г. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Грінченківської сільської ради Охтирського району Сумської області.
 25. Про надання матеріальної допомоги.

 

Результати відкритого поіменного голосування