1. Про направлення депутатського запиту депутат районної ради Кужель Г.О. голові Охтирської районної державної адміністрації, заступнику голови Охтирської районної ради та директору філії «Охтирський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» .

2. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результатів діяльності Охтирської місцевої прокуратури на території Охтирського району.    (Додаток)

3. Про затвердження Програми профілактики сказу в Охтирському районі на 2018 – 2022 роки.     (Додаток)

4. Про внесення змін до Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу, за контрактом до лав Збройних сил України та інших військових формувань на 2018 – 2020 роки.   (Додаток)

5. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Охтирського району на 2018 рік.

6. Про внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Охтирському районі на 2017-2020 роки.  

7. Про внесення змін до районної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2018 роки.

 8. Про внесення змін до районної програми соціального захисту населення на 2018 рік.                     

 9. Про внесення змін до Програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування та залізничним транспортом у приміському сполученні на 2018 рік.

10. Про внесення змін до рішення районної ради від 27.06.2017 «Про передачу коштів на здійснення видатків місцевих бюджетів по охороні здоров`я з районного бюджету до бюджету міста Охтирки».

11. Про внесення змін до рішення Охтирської районної ради від 21.12.2017р. «Про районний бюджет на 2018 рік».

12. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.      (Додаток)             

13. Про хід виконання рішення районної ради від 27.06.2017 року « Про районну програму правової освіти населення на 2017-2020 роки».

14. Про розподіл залишку коштів освітньої субвенції Державного бюджету 2017 року.

15. Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 21.12.2017 року «Про подовження терміну дії договорів на передачу міжбюджетних трансфертів».

16. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок гр. Гончаренко Сергія Миколайовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території   Грунської ( колишня територія В’язівської) сільської ради Охтирського району Сумської області.

17. Про затвердження Технічної документації з  нормативної грошової оцінки земельнної  ділянки (пасовища) площею 11,9466 га земель сільськогосподарського призначення державної  власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(код КВЦПЗ 01.01), розташованої    за межами населеного пункту на території Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області

18. Про затвердження Технічної документації з  нормативної грошової оцінки земельнної  ділянки (рілля) площею 16,0000 га земель сільськогосподарського призначення державної  власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(код КВЦПЗ 01.01), розташованої    за межами населеного пункту на території Староіванівської сільської ради Охтирського району Сумської області

19. Про уточнення переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Охтирського району.   (Додаток)

20. Про організацію навчання дітей з вадами розвитку в Охтирському районі.

21. Про звернення до селищної та сільських рад щодо вжиття невідкладних заходів для недопущення знищення галузі лісового господарства

22. Про надання матеріальної допомоги.

 

                                                                          Результати голосування