1. Про внесення змін до районної програми соціального захисту населення на 2018 рік.

     2. Про внесення змін до Програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування та залізничним транспортом у приміському сполученні на 2018 рік.

     3. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Охтирського району на 2018 рік.

     4. Про внесення змін до рішення Охтирської районної ради від 21.12.2017р. «Про районний бюджет на 2018 рік».      (Додаток)

     5. Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 21.12.2017 року «Про подовження терміну дії договорів на передачу міжбюджетних трансфертів».

    6.  Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 22.09.2016 року «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад Охтирського району Сумської області, та Типової форми контракту.

     7. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок гр. Котелевець Марії Борисівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території   Чернеччинської ( колишня територія Бугруватської) сільської ради Охтирського району Сумської області.

     8. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок гр. Шаульської Раїси Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території   Грунської ( колишня територія Куземинської) сільської ради Охтирського району Сумської області.

     9. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності (сіножаті) площею 0,3825 га із земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території   Чупахівської селищної ради Охтирського району Сумської області.

     10. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності (ріллі) площею 3,6199 га із земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території   Чупахівської селищної ради Охтирського району Сумської області.

       11. Про внесення змін до районної програми «Здоров’я Охтирщини на 2018-2020 роки».      (Додаток)