1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Охтирського району на 2019 рік та наступні 2020 – 2021 програмні роки.

2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Чернеччинський центр первинної медико – санітарної допомоги» Чернеччинської сільської ради, затвердженої рішенням районної ради від 21.12.2018 року.

3. Про внесення змін до районної програми «Здоров’я Охтирщини на 2018-2020 роки».    (Додаток)

4. Про внесення змін до Програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування та залізничним транспортом у приміському сполученні на 2019 рік.

5. Про внесення змін до рішення Охтирської районної ради від 21.12.2018р. «Про районний бюджет на 2019 рік». (Додат.1), (Додат.2), (Додат.3), (Додат.4)

6.  Про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Охтирського району у комунальну власність Охтирської міської ради бюджетних установ та майна, закріпленого за ними.

7. Про клопотання щодо безоплатної передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Охтирського району у комунальну власність Охтирської міської ради КЗ «Районна централізована бібліотечна система».

8. Про клопотання щодо безоплатної передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Охтирського району у комунальну власність Чернеччинської сільської ради комунального закладу «Охтирський районний будинок культури» та майна, закріпленого за ним.

9. Про клопотання  щодо безоплатної передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Охтирського району у комунальну власність Чернеччинської сільської ради Меморіального комплексу Курган бойової слави та Монументу слави.

10. Про надання згоди на використання коштів за цільовим призначенням у 2020 році

11. Про ліквідацію Комунального підприємства «Редакція Охтирської міськрайонної газети «Прапор перемоги»».

12. Про надання матеріальної допомоги.

13. Про внесення змін до районної програми соціального захисту населення на 2019 рік.

 

Результати голосування