1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Охтирського району на 2019 рік та наступні 2020 – 2021 програмні роки.

2. Про внесення змін до районної програми соціального захисту населення на 2020 рік. 

3. Про внесення змін до Програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування та залізничним транспортом у приміському сполученні на 2020 рік.

4. Про затвердження районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2020 рік.   

5. Про надання дозволу на списання майна комунального закладу «Охтирська районна централізована бібліотечна система.  (Додаток)

6. Про безоплатну передачу майна та фондів комунального закладу «Охтирська районна централізована бібліотечна система.  (Додаток)

7. Про передачу в оперативне управління  Центру первинної медико-санітарної допомоги Чупахівської селищної ради закладів охорони здоров`я, які знаходяться на території Довжицької та Олешнянської, сільських рад Охтирського району.  (Додаток)

8. Про затвердження розпорядження т.в.о. голови Охтирської районної державної адміністрації "Про передачу об’єкту цивільної оборони".

9. Про надання дозволу на списання основних засобів та малоцінних товарів відділу освіти, культури, молоді та спорту Охтирської районної державної адміністрації.

10. Про внесення змін до рішення Охтирської районної ради від 25.11.2011 року «Про ліквідацію Горяйстівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів».

11. Про внесення змін до рішення Охтирської районної ради від 21.12.2017 року "Про ліквідацію Староіванівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Охтирської районної ради Сумської області".

12. Про затвердження розпорядження заступника голови районної ради №8 від 25.02.2020 року « Про звільнення  виконуючого обов’язки директора комунального підприємства «Редакція Охтирської міськрайонної газети «Прапор Перемоги»».

13. Про внесення змін до рішення Охтирської районної ради від 24.12.2019р. «Про районний бюджет на 2020 рік».

14. Про надання матеріальної допомоги.

15. Про внесення змін до районної програми «Здоров’я Охтирщини на 2018-2020 роки».

16. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Чернеччинський центр первинної медико – санітарної допомоги» Чернеччинської сільської ради на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21.12.2018 року.    (Додаток)

17. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств «Чернеччинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чернеччинської сільської ради та «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чупахівської селищної ради на 2020 рік.  (Додаток)

18. Про передачу залишку коштів спеціального фонду відділу культури, туризму, молоді та спорту Охтирської районної державної адміністрації.

 

 

 

Результати голосування