Рішення першої сесії Охтирської районної ради від 21.12.2020 «Про утворення постійних комісій районної ради восьмого скликання та затвердження Положення про них»Додаток

Перелік постійних комісій Охтирської районної ради 8-го скликання

І. Комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

ІІ. Комісія з питань агропромислового розвитку, екології, регулювання земельних відносин.

ІІІ. Комісія з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, комунального господарства, будівництва та архітектури, розвитку підприємництва.

ІV. Комісія з питань гуманітарної політики та соціального захисту.

V. Комісія мандатна, з питань депутатської етики, регламенту, правопорядку та територіального устрою.

Склад постійних комісій Охтирської районної ради 8-го скликання 

І. Комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку

Голова комісії

Єфіменко Леся Іванівна

Політична партія "Сила і Честь"

Члени  комісії

Бейзим Володимир Олександрович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"
Клочко Олександр Степанович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"
Лебідь Світлана Олександрівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"
Котко Олексій Вікторович Політична партія "Сила Людей"
Фрик Тамара Григорівна Політична партія "Сила Людей"
Гуренко Василь Васильович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ЗА ЖИТТЯ"
Іванова Світлана Анатоліївна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Голод Євген Сергійович Політична партія "НАШ КРАЙ"
Сипко Олег Дмитрович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

ІІ. Комісія з питань агропромислового розвитку, екології, регулювання земельних відносин

Голова комісії

Басов Анатолій Єгорович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Члени комісії

 Зубко Сергій Володимирович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Злепко Володимир Анатолійович

Політична партія "Сила Людей"

 Синявін Максим Володимирович

Політична партія "Сила Людей"

Жиленко Назар Віталійович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ЗА ЖИТТЯ"

Курпіль Олександр Олександрович

Політична партія "НАШ КРАЙ"

Сушко Ольга Іванівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

ІІІ. Комісія з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, комунального

господарства, будівництва та архітектури, розвитку підприємництва

Голова комісії

Гончаренко Сергій Андрійович

Політична партія "НАШ КРАЙ"

Члени комісії

Лейба Оксана Миколаївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Заяц Юрій Миколайович

Політична партія "Сила Людей"

Колодяжний Юрій Іванович

Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Кісіленко Лариса Євгеніївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

ІV. Комісія з питань гуманітарної політики та соціального захисту

Голова комісії

Гонтаренко Віктор Дмитрович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ЗА ЖИТТЯ"

Члени комісії

Лобода Світлана Петрівна

Політична партія "Сила Людей"

Коритник Євгенія Панасівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Бєлкіна Надія Василівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Акименко Тетяна Іванівна

Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

V. Комісія мандатна, з питань депутатської етики, регламенту, правопорядку та територіального устрою

Голова комісії

Книга Володимир Олександрович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ЗА ЖИТТЯ"

Члени комісії

Холодова Олена Борисівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Сафронова Тетяна Андріївна

Політична партія "Сила Людей"

Дмитриченко Сергій олександрович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Міронова Наталія Анатоліївна Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
Єфіменко Любомир Олексійович Політична партія "Сила і Честь"
Масло Костянтин Євгенович Політична партія "Сила і Честь"