Рішення другої сесії Охтирської районної ради від 10.12.2015 «Про утворення постійних комісій районної ради сьомого скликання та затвердження Положення про них»  - Положення про постійні комісій 

 Перелік постійних комісій Охтирської районної ради 7-го скликання

І. Комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку

ІІ. Комісія з питань агропромислового розвитку, екології, регулювання земельних відносин

ІІІ. Комісія з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, комунального господарства, будівництва та архітектури, розвитку підприємництва

ІV. Комісія з питань гуманітарної політики та соціального захисту

V. Комісія мандатна, з питань регламенту, правопорядку та територіального устрою 

 

Склад постійних комісій Охтирської районної ради 7-го скликання 

І. Комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку

Голова комісії

 Литвиненко Володимир Васильович

Радикальна партія Олега Ляшка

Члени  комісії

 Авраменко Юлія Василівна

Партія "Відродження"

 Клочко Олександр Степанович

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

 Колеснік Анна Миколаївна

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

 Котляревський Сергій Олександрович

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

 Гурбанов Ігор Салтанахметович

 Аграрна партія України

 Сугак Віктор Васильович

Аграрна партія України

ІІ. Комісія з питань агропромислового розвитку, екології, регулювання земельних відносин

Голова комісії

 Нерозя Костянтин Іванович

Аграрна партія України

Члени комісії

 Ващенко Василь Андрійович

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

 Жерновий Микола Петрович

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

 Зубко Сергій Володимирович

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

 Кучер Анатолій Іванович

Аграрна партія України

ІІІ. Комісія з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, комунального

господарства, будівництва та архітектури, розвитку підприємництва

Голова комісії

Мостовий Віталій Вікторович

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Члени комісії

Гільова Світлана Миколаївна

Аграрна партія України

Громак Юрій Андрійович

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Лазаренко Зоя Сергіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

Очкуренко ВолодимирОлександрович

Радикальна партія Олега Ляшка

Римар Юрій Володимирович

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

ІV. Комісія з питань гуманітарної політики та соціального захисту

Голова комісії

Часовських Ольга Володимирівна

Аграрна партія України

Члени комісії

Корнієнко Катерина Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

Кужель Ганна Олександрівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Лебідь Світлана Олександрівна

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Маслюк Катерина Григорівна

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Невальонна Тетяна Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

Тараненко Ольга Миколаївна

Партія "Відродження"

Хоменко Алла Володимирівна

Аграрна партія України

V. Комісія мандатна, з питань регламенту, правопорядку та територіального устрою

Голова комісії

Гавриленко Сергій Анатолійович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Члени комісії

Гавриленко Олександр Анатолійович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

Гуцов Володимир Володимирович

Аграрна партія України

Єременко Іван Миколайович

Аграрна партія України

Кужель Олександр Володимирович

Радикальна партія Олега Ляшка

Смілик Микола Васильович

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"