Рішення другої сесії Охтирської районної ради від 10.12.2015 "Про утворення президії районної ради сьомого скликання та затвердження Положення про неї" 

Рішення сьомої сесії Охтирської районної ради від 22.07.2016 "Про зміни в складі президії районної ради сьомого скликання"

 

СКЛАД

президії Охтирської районної ради сьомого скликання

         Шевченко Василь Михайлович   -   голови  президії

         Члени президії:

1. Гавриленко Сергій Анатолійович – голова постійної комісії мандатної, з питань регламенту, правопорядку та територіального устрою, голова депутатської фракції від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»;

2. Котляревський Сергій Олександрович - голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку;

3. Мостовий Віталій Вікторович  – голова постійної комісії з питань промисловості, енергетики,  транспорту, зв’язку, комунального господарства, будівництва та архітектури, розвитку підприємництва;

4. Кучер Анатолій Іванович - голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку, екології, регулювання земельних відносин;

5. Часовських Ольга Володимирівна – голова постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту;           

6. Громак Юрій Андрійович - голова депутатської фракції від Радикальної партії Олега Ляшка в Охтирській районній раді;

7. Колєснік Анна Миколаївна –  голова депутатської фракції від політичної партії Всеукраїнське обєднання «Батьківщина» в Охтирській районній раді;

8. Клочко Олександр Степанович - голова депутатської фракції від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» в Охтирській районній раді;

9. Сугак Віктор Васильович – голова депутатської фракції від Аграрної партії України в Охтирській районній раді.

 

ПОЛОЖЕННЯ

про президію Охтирської районної ради сьомого скликання

Загальні положення

Згідно статті 57 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" районна рада може утворити президію.

Президія є дорадчим органом ради.

У своїй діяльності президія керується Законом України "Про міс­цеве самоврядування в Україні", Конституцією України, іншими законодавчими актами та цим Положенням.

Cклад президії

До складу президії ради входять голова районної ради, його заступник, голови постійних комісій районної ради, уповноважені представники депутатських груп і фракцій (в разі їх утворення).

Очолює президію голова районної ради. У разі відсутності голови його обов'язки по організації і керівництву роботою президії виконує заступник голови ради.

Організація роботи

Президія утворюється і діє на строк повноважень районної ради.

Основною формою роботи президії є її засідання, які проводяться відповідно до плану роботи.  Засідання також можуть скликатися в міру необхідності головою районної ради.

Президія попередньо узгоджує пропозиції і рекомендації з питань, котрі передбачається внести на розгляд сесії.

Засідання президії правомочні, коли в них бере участь більше половини від загального складу президії. За рішенням голови на засідання можуть запрошуватись депутати, керівники, спеціалісти, керівники політичних партій та громадських організацій, які не входять до складу президії. Вони можуть брати участь і у підготовці питань до розгляду на президії.

Ухвала пропозицій та рекомендацій проводиться відкритим голосу­ванням членів президії. Прийнятим рішення вважається тоді, коли за нього проголосувало більшість від присутніх на засіданні. При рівності голосів прийнятим вважається те рішення, за яке проголосував голова ради (в разі його відсутності – заступник голови районної ради).

За підсумками засідань складається протокол. В ньому зазначається порядковий номер, дата засідання, прізвище і посади присутніх членів президії і запрошених, порядок денний, прізвища тих, хто виступав з пропозиціями і рекомендаціями, виклад ухвалених пропозицій і рекомендацій.

Протокол підписує голова районної ради, або його заступник, якщо він вів засідання.

Організаційне, матеріально-технічне та юридичне забезпечення засідань президії здійснює виконавчий апарат районної ради.