1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2021 року.    ( Додаток 1. Додаток 2. Додаток 3. )

2. Про внесення змін до Районної програми соціального захисту населення на 2021 рік.   (Додаток )

3. Про затвердження Районної програми для забезпечення виконання управлінням соціального захисту населення Охтирської районної державної адміністрації рішень судів та інших виконавчих документів про стягнення коштів на 2021 - 2022 роки. 

4. Про внесення змін до рішення Охтирської районної ради від 28.12.2020 «Про районний бюджет Охтирського району на 2021 рік».      ( Додаток 1. Додаток 2. Додаток 3. Додаток 4. Додаток 5. Додаток 6. )

5. Про вступ Охтирської районної ради до складу засновників Охтирського районного територіального  центру соціального обслуговування та затвердження Положення про нього.      (Додаток)

6. Про припинення діяльності Охтирського районного територіального центру соціального обслуговування  шляхом перетворення.         (Додаток)

7. Про погодження надання спеціального дозволу приватному акціонерному товариству «Суми - надра» на користування надрами на території Чернеччинської сільської ради.