Охтирчанка Анна Колеснік дійсно є наймолодшою серед депутатів районної ради нинішнього скликання. А при особистому знайомстві вона виявилася також цікавою співрозмовницею та багатогранною особистістю:

 - Анно Миколаївно, для початку традиційно кілька слів про себе.

- Народилася я в Охтирці 1986 року. Закінчила міську загальноосвітню школу № 3, а згодом Міжрегіональну академію управління персоналом у Сумах за фахом «менеджмент організацій». Маю чималий досвід роботи в різних сферах. Зокрема, працювала продавцем-заготівельником у ВАТ «Сумибджолопром», техніком-землевпорядником в МКП «Геосервіс» і ТОВ «Діната», кредитним фахівцем в «Акцент-банку». На сьогодні я є бухгалтером у 2-й обласній спеціалізованій психіатричній лікарні. Якщо ж говорити про справи особисті, то я заміжня. Мій чоловік, Євгеній Миколайович, працює механіком гаража знову таки в 2-й ОСПЛ, а нашому сину Андрію скоро виповниться 4 роки. Є в мене й захоплення, причому суто жіноче – дизайн нігтів!

- А за яких обставин Ви стали депутатом?

- Річ у тім, що я очолюю районну організацію Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Тож до ради я балотувалася саме як перший номер нашого партійного списку, а загалом туди разом зі мною пройшли четверо наших представників.

- Тоді поставимо питання дещо по-іншому: з чого почалася Ваша політична кар’єра?

- З 2009 року я була керівником громадської приймальні, членом бюро Охтирської РО ВО «Батьківщина» та помічником її очільника Геннадія Потоцького (нині, на жаль, покійного…). Вела прийом людей – переважно, з сільської місцевості та з питань соціального захисту населення.

- Якими є основні напрямки Вашої депутатської діяльності?

- По суті, вони невідривні від керівництва районною партійною організацією. До речі, кількість членів ВО «Батьківщина» на Охтирщині зараз перевищує 1300 чоловік, а прибічників у нас ще більше! Ми, як і раніше, активно ведемо прийом громадян (наша громадська приймальня знаходиться у будинку побуту, що по вулиці Незалежності, працює вона з 9 до18 в будні дні та з 10 до 12 по суботах, а мій помічник Василь Грипич перебуває там постійно). Займаємося й благодійною діяльністю (наприклад, з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей надали подарунки вихованцям дошкільної групи Литовського навчально-виховного комплексу). Також на початку року наші районна організація та фракція брали участь у всеукраїнській акції ВО «Батьківщина» щодо внесення змін до Податкового та Бюджетного кодексів. І це принесло, принаймні, частковий результат: ряд наших пропозицій законодавцями та керівництвом держави було враховано!

- Що Ви думаєте про найгостріші на сьогодні проблеми Охтирщини та шляхи їх вирішення?

- Найболючішими, на мій погляд, зараз є питання доріг (згадати хоча б ділянку між Журавним і Чернеччиною!) та безробіття. Як їх вирішувати? Щодо доріг, то, гадаю, для їх ремонту бюджетних коштів явно недостатньо. Тому потрібно залучати інвесторів та застосовувати механізм співфінансування. Що ж до безробіття, то, на мою думку, потрібно заохочувати малий бізнес до створення нових робочих місць та оформлення вже працюючого персоналу.

Як бачимо, молодий депутат демонструє цілком реалістичний та діловий підхід до справи: от що значить небайдужість до Батьківщини!

 

Охтирська міськрайонна газета «Прапор Перемоги» 

від 07.07.2016 № 27