Сьогодні нашим співрозмовником у рамках традиційної рубрики став депутат районної ради Віталій Мостовий:

Наша довідка: Мостовий Віталій Вікторович. Народився 5 вересня 1975 року в Малій Павлівці, де мешкає й досі. Закінчив Охтирський технікум (за фахом «технік-механік») та інженерно-педагогічний інститут (інженер). Останні два десятиліття працює в ВАТ НГВУ «Охтирканафтогаз» слюсарем, а згодом оператором. Одружений, має сина та доньку. Захоплюється футболом.

- Минулої осені Ви вперше були обрані депутатом районної ради. Якщо це не секрет, що Вас спонукало балотуватися?

- Цю ідею мені запропонувала наш сільський голова Тетяна Резніченко з тим, аби було кому відстоювати інтереси односельців на районному рівні. До речі, я в нинішньому скликанні не єдиний представник Малопавлівської громади: є також Світлана Лебідь та Сергій Котляревський!

- У чому полягає Ваша депутатська діяльність?

- Насамперед, у сприянні вирішенню тих проблемних питань моїх земляків, які неможливо розв’язати на рівні сільради. Також до наших обов’язків належить участь у сесіях та засіданнях профільних комісій ради (я, приміром, є головою комісії з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, комунального господарства, будівництва та архітектури, розвитку підприємництва), де ми обговорюємо різноманітні поточні питання.

- Якими зараз є найгостріші проблеми вашої громади та району в цілому?

- У Малій Павлівці більшість питань успішно вирішуються за рахунок коштів сільради, допомоги приватного сільгосппідприємства «Комишанське» та місцевих підприємців. Що ж до проблем, то вони в нас практично однакові по всій Охтирщині: відтік молоді, брак робочих місць (а у нас ще й житла!), незадовільний стан доріг. А ще варто відзначити, що райрада не має ані достатніх коштів, ані повноважень для подолання згаданих негараздів.

- Що Ви думаєте про перспективи децентралізації та об’єднання сільських громад?   

- На мою думку, по-перше, для об’єднання поки що немає належної законодавчої бази. А по-друге, якщо вже об’єднуватися, то навколо сіл з найбільшими фінансовими ресурсами, такими, приміром, як наша Мала Павлівка!

 

Охтирська міськрайонна газета «Прапор Перемоги» 

від 15.09.2016 № 37