Навчання здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених на відповідний бюджетний рік за відповідним напрямком Програми розвитку АПК та сільських територій Сумської області на період до 2020 року вобсязі 25 місць цільового набору в рік

Конкурсна комісія з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року (далі - Комісія), склад якої затверджено спільним розпорядженням Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради від 21.11.2016 № 575-ОД/52 «Про утворення конкурсної комісії з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року», розпочинає приймання від органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, сільських, селищних рад замовлень на підготовку фахівців з регіонального менеджменту та документів, що додаються до них.

Підготовка фахівців за освітнім ступенем «Магістр» магістерського курсу «Регіональний менеджмент» організовується на замовлення органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, сільських, селищних рад (далі – Громад) і здійснюється вищими навчальними закладами Сумської області, які готують фахівців з даного напрямку,  за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених на відповідний бюджетний рік за відповідним напрямком Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, в обсязі 25 місць цільового набору в рік.

Дія Порядку підвищення кваліфікації відповідних менеджерів органів самоврядування поширюється на спеціалістів органів місцевого самоврядування та державних органів Сумської області, які є громадянами України і мають повну вищу освіту (диплом спеціаліста або магістра).

Для організації підготовки фахівця з регіонального менеджменту за освітнім ступенем «Магістр» магістерського курсу «Регіональний менеджмент» Громади формують замовлення та направляють його до Комісії через Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації: у 2016 році – до 08.12.2016.

Підготовка фахівців з регіонального менеджменту здійснюється за заочною або заочно-дистанційною формою навчання.

Строк підготовки фахівців становить 18 місяців.

На навчання за замовленням Громад направляються особи, що працюють в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, інших установах, організаціях, на які поширюється дія Законів України «Про державну службу» і «Про службу в органах місцевого самоврядування», мають стаж державної служби, служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік та не досягли 45 років на момент подання документів до Комісії.

Комісія розпочинає приймання замовлень на підготовку фахівців з регіонального менеджменту на участь у конкурсному відборі та документів, що додаються до них, у день оприлюднення оголошення про порядок та умови проведення конкурсу, а закінчує за три робочих дні до проведення засідання Комісії. Замовлення, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Громади подають до Комісії через Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації відомості про осіб, що рекомендуються для участі у конкурсному відборі на підготовку фахівців з регіонального менеджменту, та пропозиції щодо їх подальшого перебування на службі в Громадах.

До замовлення додаються:

- особова картка посадової особи місцевого самоврядування або державного службовця та автобіографія;

- копії паспорта, диплома про повну вищу освіту, додатка до нього, трудової книжки, а також довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, засвідчені в установленому порядку;

- договір-замовлення.

На спеціалістів, які здобули повну вищу освіту за кордоном, подають також відповідну довідку про визнання іноземного документа про освіту.

Заявки та документи приймаються за адресою Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації: 

  • м. Суми, вул. Першотравнева, буд. 29, каб. 26.
  • Телефон для довідок: (0542) 77 15 59, 77 15 77.
  • Адреси електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

З повною інформацією щодо умов та порядку одержання коштів, передбачених в обласному бюджеті на 2016 рік на підготовку фахівців з регіонального менеджменту за освітнім ступенем «Магістр» магістерського курсу «Регіональний менеджмент», можна ознайомитися у додатку 4.7. до Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, яка розміщена на головній сторінці веб-сайту Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації: http//www.apk.sm.gov.ua.