Сьогодні нашою співрозмовницею в рамках постійної рубрики є депутат районної ради Зоя Лазаренко.

Довідка «Прапора перемоги»:

Лазаренко Зоя Сергіївна. Народилася 1983 року в селі Каплунівка на Харківщині, але з раннього дитинства живе в Сонячному. Після закінчення сільської школи здобула спеціальність акушера у Сумському медичному коледжі. Останні 10 років займається підприємницькою діяльністю (торгівля та сільське господарство).

Заміжня. Чоловік, Віталій Іванович, є Сонячненським сільським головою. Подружжя виховує двох доньок – 13-річну Вікторію та Ангеліну, якій лише 2,5 роки.

 - Зоє Сергіївно, за яких обставин Ви стали депутатом?

- Я завжди хотіла посприяти вирішенню проблем громади. Саме тому прийняла пропозицію балотуватися від Радикальної партії і… люди за мене проголосували! Чому? Можливо, тому, що я прагну займатися не лише бізнесом, а й благодійністю, зокрема, допомагаючи нашим освітнім закладам.

- У чому саме полягає Ваша депутатська діяльність?

- Я дисципліновано відвідую всі сесії районної ради, а останнім часом навіть беру участь у роботі лічильної комісії. Крім того, приблизно за рік своєї депутатської діяльності я оприлюднила 5 офіційних запитів. Один з них, наприклад, стосувався того, щоб до нас у Сонячне їздив стоматолог. І це питання вдалося вирішити!

- Якими взагалі на сьогодні є проблеми та перспективи Сонячненської громади?

- Проблеми в нас загалом ті самі, що й в інших, і, насамперед - це дороги. Що ж до перспектив, то особисто я (і мій чоловік, до речі, також!) виступаю цілковито за децентралізацію, хоча й розумію, що вірять в її успішність поки що далеко не всі. Скажу відверто: в об’єднанні громад я вбачаю чисто прагматичний сенс. Не секрет, що наша сільрада є однією з найбідніших на Охтирщині. Пов’язано це з тим, що наше сільськогосподарське підприємство (Іванівська дослідно-селекційна станція) перебуває в державній власності, а це дуже відбивається на наповненні нашого сільського бюджету за рахунок орендної плати за землю. Об’єднання, як ми сподіваємося, сприятиме поліпшенню нашого фінансового становища.

На закінчення Зоя Сергіївна з нагоди майбутніх зимових свят побажала колегам та землякам здоров’я, миру та родинного затишку, а ми, звісно, бажаємо того ж цій чудовій жінці з активною життєвою позицією!

 

 Міськрайонна газета "Прапор перемоги" від 15.12.2016 №50