На початку пленарного засідання заступник голови районної ради повідомив про зміни, які відбулися у депутатському корпусі та привітав з набуттям повноважень  депутата  районної  ради Макарову Світлану Миколаївну обраної від Охтирської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

У ході пленарного засідання було розглянуто 26 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях та президії районної ради.

В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

Зокрема були внесені зміни до ряду районних Програми, прийнято і затверджено районний бюджет на 2018 рік, Програму економічного і соціального розвитку Охтирського району на 2018 рік, Програму зайнятості населення в Охтирському районі на 2018-2020 роки, Програму здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування та залізничним транспортом у приміському сполученні на 2018 рік та Районну програму соціального захисту населення на 2018 рік.

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Чернеччинській та Комишанській сільським радам було передано зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Охтирського району у комунальну власність бюджетні установи та майно, закріпленого за ними.

 

Єдиним дискусійним питанням засідання стало питання щодо припинення шляхом ліквідації Комунального закладу «Охтирська районна централізована бібліотечна система», рішення з нього не було прийнято.