11 листопада 2020 року відбулася чергова тридцять перша сесія Охтирської районної ради сьомого скликання. На сесію прибули та зареєструвалися 18 депутатів із загального складу. 

     На сесію були винесені та рогзглянені наступні питання: про затвердження звіту про виконання районного бюджету Охтирського району за І півріччя 2020 року, про внесення змін до рішення Охтирської районної ради від 24.12.2019р. «Про районний бюджет на 2020 рік», про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Охтирського району у комунальну власність Чупахівської селищної ради бюджетних установ та майна, закріпленого за ним, про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Охтирського району у комунальну власність Грунської сільської ради комунального закладу «Грунський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Охтирської районної ради Сумської області  та майна, закріпленого за ним, про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Охтирського району у комунальну власність Охтирської міської ради підвального приміщення в будівлі «Універмаг», про підсумки роботи Охтирської районної ради сьомого скликання. Всі ці та інші питання порядку денного були успішно схвалені та прийняті присутніми депутатами. 

     Також, оскільки це вже, мабуть, остання сесія районної ради сьомого скликання заступник голови Охтирської районної ради Василь Шевченко висловив теплі слова та подяку за спільну продуктивну роботу всім депутатам сьомого скликання та виконавчому апарату районної ради.