Розпорядженням голови Охтирської районної ради № 14  від 11 лютого 2021 року була створена комісія з проведення службового розслідування щодо перевірки фактів та з’ясування всіх обставин події, що сталася під час виконання службових повноважень заступником голови Охтирської районної ради Парталою В.І. в Тростянецькій міській раді 11 лютого 2021 року.

 Відбулися засідання робочої групи , в ході яких члени комісії провели роботу щодо перевірки фактів та з’ясування всіх обставин події. Отримані пояснення від депутатів Охтирської районної ради та Тростянецької міської ради. В той же час, представники громадського формування «Січ» відмовились надати свої пояснення.

Разом з тим слід зазначити, що голова фракції політичної партії «НАШ КРАЙ» в Сумській обласній раді Валерій Волков направив депутатське звернення до голови Сумської обласної державної адміністрації та до головного управління Національної поліції в Сумській області, щодо необхідності перевірки законності дій міського голови м. Тростянець Юрія Бови, обмеженості доступу до сесійних засідань представників місцевого самоврядування відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», законності перебування у приміщенні Тростянецької міської ради осіб у камуфляжній формі і застосування сльозогінного газу до заступника голови районної ради Валерія Партали та чи відкрита справа щодо перешкоджання законній діяльності депутата місцевої ради.

Таким чином, члени комісії дійшли висновку про те, що не вбачають в діях заступника голови Охтирської районної ради Партали В.І. ознак правопорушення та зроблять остаточні висновки щодо вищезазначеної події, після офіційних результатів розслідування правоохоронних органів.