Сьогодні, в залі засідання Охтирської районної ради, головою Сумської обласної державної адміністрації Василем ХОМОЮ відбулося представлення голови Охтирської районної державної адміністрації Леоніда КЛИЗУБА. Керівник області під час виступу акцентував увагу на завданнях та викликах, які ставляться перед новим очільником Охтирської районної державної адміністрації й побажав плідної роботи. Крім того, керівник Сумської області поінформував присутніх про пріоритети в роботі владної вертикалі, окремо зупинився на питанні сприяння з боку Охтирської районної державної адміністрації органам місцевого самоврядування у здійсненні ними нових повноважень. Також, голова Сумської обласної державної адміністрації поділився планами розвитку на найближче майбутнє. 

Зі словами привітання виступив також заступник голови Охтирської районної ради Юрій СЛАБОСПИЦЬКИЙ, який висловив впевненість в подальшій плідній співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Новий очільник Охтирської районної державної адміністрації Леонід КЛИЗУБ розповів про свою біографію та трудову діяльність. Під час своєї промови також висловив сподівання про підтримку з боку Сумської обласної державної адміністрації в реалізації повноважень, передбачених Конституцією та законами України на території новоутвореного Охтирського району. 

Після представлення, посадові особи продовжили робочий візит  на території Охтирського району.

Джерело: http://oht.sm.gov.ua/index.php/uk/arkhiv-novin/15260-okhtirskij-rajon-ocholiv-leonid-klizub