На підставі  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Охтирської районної ради восьмого скликання, відповідно до розпорядження голови районної ради №25 від 27.04.2021 року скликається третя сесія районної  ради  восьмого скликання.

     Третю сесію районної ради восьмого скликання  провести  12 травня 2021 року о 10.00 годині в залі засідань Охтирської районної ради, за адресою м.Охтирка, вул.Київська 1.   

    З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень із зазначених питань провести 12 травня 2021 року о 09.00 годині засідання постійних комісій районної ради.

Пропозиції до порядку денного:

1. Про направлення депутатських запитів.

2. Про інформацію керівника Охтирської окружної прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Охтирскього району.

3. Про інформацію начальника Охтирського районного відділу поліції Головного Управління Національної поліції України в Сумській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Охтирскього району.

4. Про затвердження районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021 - 2023 роки.

5.Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Охтирського району на 2019 рік та наступні 2020 - 2021 програмні роки.

6. Про внесення змін до рішення Охтирської районної ради від 28.12.2020 "Про районний бюджет Охтирського району на 2021 рік".

7. Про внесення змін до рішення тридцять першої сесії Охтирської районної ради сьомого скликання від 11.11.2020 «Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища, Охтирського району у комунальну власність Чупахівської селищної ради бюджетних установ та майна, закріпленого за ними»

8. Про припинення юридичної особи - комунального підприємства районної ради "Тростянецька районна друкарня" шляхом ліквідації.

9. Про погодження надання спеціального дозволу приватному акціонерному товариству "Суми-надра" на користування надрами на території Чернеччинської сільської ради.

10. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2021 року "Про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату районної ради та витрат на його утримання".

11. Про затвердження розпоряджень голови Охтирської районної державної адміністрації.