Сьогодні, 31 травня, відбулася апаратна нарада при голові райдержадміністрації Леонідові КЛИЗУБУ та голові Охтирської районної ради Сергієві КІРІЧКУ де було розглянуто питання про роботу Охтирського управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Сумській області в 2021 році та про виконання протиепізоотичних заходів на території Охтирського району.

По-першому питанню доповідала начальник Охтирського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Ярослава ДАВИДОВА, яка поінформувала присутніх про роботу очолюваної нею установи.

У присутніх, зокрема заступника голови Охтирської районної ради Юрія СЛАБОСПИЦЬКОГО, після доповіді, виникло ряд запитань і зауважень до роботи організації, зокрема в плані неналежного реагування на ситуацію з постачанням неякісних продуктів харчування у школи громад району. Окрім того, присутні на нараді звернули увагу на неналежне володіння інформацією керівником установи щодо безпосередньо штатної структури підпорядкованої їй організації, щодо розташування скотомогильників на території району, щодо реального стану справ з небезпекою яку несуть безпритульні тварини та щодо використання в приватному секторі отрутохімікатів.

По-другому питанню слухали, начальника Охтирської районної державної лікарні  Олександра ЗАЯЦЬ, який поінформував присутніх про те, що підконтрольна йому організація  обслуговує 4 громади: Груньську, Комишанську, Чернеччинську, Чупахівську, де налічується  91 населений пункт. В зоні обслуговування є 11 сільськогосподарських  підприємств та 2 переробні підприємства.  У господарствах утримується поголів’я - ВРХ – 6 712 голів, у тому числі корів -2789 голів  Свині – 1 115 голів, ДРХ  - 1 556 голів, Коні – 195 голів. У приватному секторі утримується поголів’я - ВРХ – 1 298 голів,  Свині – 3 020 голів, ДРХ  - 1 190 голів, Коні – 21 голова, птиця  - 69 562 голови. Дану територію обслуговують ветеринарні спеціалісти 9- ти ветеринарних дільниць. 

За матеріалами:http://oht.sm.gov.ua/index.php/uk/arkhiv-novin/15544-naskilki-yakisno-ta-efektivno-pratsyuyut-derzhprodspozhivsluzhba-j-veterinarna-meditsina-v-okhtirskomu-rajoni-obgovoryuvali-na-naradi