Сьогодні, 14-го червня, відбулася апаратна нарада при голові районної ради Сергієві КІРІЧКУ та голові райдержадміністрації Леонідові КЛИЗУБУ. На порядок денний було винесено три питання: про стан роботи із зверненнями громадян в Охтирській районній державній адміністрації за 5 місяців 2021 року, про проведення позапланового внутрішнього аудиту у відділі фінансів Охтирської районної державної адміністрації та службі у справах дітей Охтирської районної державної адміністрації, про підготовку до оздоровлення влітку 2021 року в Охтирському районі

По першому питанню доповідала Алла СЕМЕНЕНКО - завідувач сектору контролю та звернень громадян апарату Охтирської районної державної адміністрації, яка поінформувала присутніх про те, що за звітний період до Охтирської районної державної адміністрації надійшло 152 звернення, що на 62 більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

По другому питанню доповідала Аліна ЗАТУЛИВІТЕР - головний спеціаліст з питань внутрішнього аудиту Охтирської районної державної адміністрації.

По третьому питанню доповідала Ярослава ДАВИДОВА -начальник Охтирського управління Головного управління Держпродслужби в Сумській області.

По завершенню апаратної наради, в різному, заступник голови Охтирської районної ради Юрій СЛАБОСПИЦЬКИЙ ініціював провести 15.06.2021 позачергового засідання районної комісії з питань ТБНС внаслідок подій, які сталися в місті Тростянець на «Ведмежій поляні», а саме – трагічної загибелі підлітка на водоймі.