На підставі Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Охтирської районної ради восьмого скликання, відповідно до розпорядження голови районної ради №45 від 12.08.2021 року відбудеться друге пленарне засідання четвертої сесії районної ради восьмого скликання.

   Друге пленарне засідання четвертої сесії районної ради восьмого скликання провести 18 серпня 2021 року о 10.00 годині в залі засідань Охтирської районної ради, за адресою м.Охтирка, вул.Київска, 1.

   З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проєктів рішень із зазначених питань провести 18 серпня 2021 року о 09.00 годині засідання постійних комісій районної ради.

Пропозиції до порядку денного:

1. Про направлення депутатських запитів.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2021 року.

3. Про внесення змін до Районної програми соціального захисту населення на 2021 рік.

4. Про затвердження Районної програми для забезпечення виконання управлінням соціального захисту населення Охтирської районної державної адміністрації рішень судів та інших виконавчих документів про стягнення коштів на 2021 - 2022 роки.

5. Про внесення змін до рішення Охтирської районної ради від    28.12.2020 «Про районний бюджет Охтирського району на 2021 рік».

6. Про вступ Охтирської районної ради до складу засновників Охтирського районного територіального  центру соціального обслуговування та затвердження Положення про нього.

7. Про припинення діяльності Охтирського районного територіального центру соціального обслуговування  шляхом перетворення.

8. Про погодження надання спеціального дозволу приватному акціонерному товариству «Суми - надра» на користування надрами на території Чернеччинської сільської ради.

9. Відповіді на депутатські запити.

10. Інші.