Сьогодні, 08 жовтня, в рамках Всеукраїнської акції "Створюємо ліси разом», що проводиться в межах державної цільової програми «Масштабне залісення України» в Охтирському районі працівниками Охтирської районної ради, Охтирської районної державної адміністрації, Чернеччинської сільської ради та громадськістю здійснено посадку 6000 саджанців сосни з домішками дуба червоного на площі 0,9 га, яка знаходиться на території Хухрянського лісництва Державного підприємства «Охтирське лісове господарство». Також, працівниками Охтирської районної державної адміністрації і Охтирської районної ради та громадськістю здійснено посадку 7100 дерев на площі 2 га, яка знаходиться на території Литовського лісництва Державного підприємства «Тростянецьке лісове господарство»

 

В рамках програми Президента України «Зелена країна» за 3 роки буде висадженого 1 мільярд нових дерев, за 10 років - збільшено площу лісів на 1 мільйон гектарів.

 

Запрошуємо всіх бажаючих до акції у будь-якому регіоні України. Ознайомитися з картою Зеленої країни, дізнатися скільки вже висаджено дерев і скільки дерев залишилося висадити можна на сайті https://zelenakraina.gov.ua/. Тут також можна завантажити свої фотографії, де Ви самі саджаєте дерева та, таким чином, надихнути інших до участі в озелененні країни.