24 листопада, о 10.00 год. у залі засідань Охтирської районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради мандатної, з питань депутатської етики, регламенту, правопорядку та територіального устрою. Час та дату проведення буде повідомлено додатково.

Пропозиції до порядку денного засідання постійної комісії:

1. Про заслуховування інформації представника Охтирського РВП ГУНП в Сумській області та представника Головного управління Держгеокадастру у Сумській області:

   1.1. Про самовільне зайняття земельних ділянок природно-заповідного фонду на території Великописарівської селищної ради шляхом їх рекультивації для сільськогосподарських потреб та будівництва об’єктів сільськогосподарського призначення.

   1.2. Про стан розслідування зловживання посадовими особами Великописарівської селищної ради під час безоплатної передачі земельних ділянок у приватну власність.

     1.3.  Про стан розгляду звернення  щодо незаконної діяльністі ФОП Руденка М.І. в с. Гнилиця.

2. Про заслуховування інформації представника СВ ВП №1 м.Тростянець Охтирського РВП ГУНП в Сумській області та представника Головного управління Держгеокадастру у Сумській області:

    2.1. Про незаконну господарську діяльність на ставку Діброва біля села Криничне.

    2.2.Про самозахоплення землі на території Тростянецької територіальної громади.

    2.3.Про незаконне розроблення кар’єру в селі Станова.

  2.4.Про можливі зловживання співробітниками СВ ВП №1 м.Тростянець Охтирського РВП ГУНП в Сумській області під час перешкоджання діяльності ВТФ «Тростянецька цегла».

   2.5. Про розгляд повідомлення про вчинення правопорушення та здійснення незаконної господарської діяльності біля с. Білка.

   2.6.Про незаконну діяльность та порушення у роботі місця вивезення відходів у м.Тростянець.

3. Різне.