21 грудня 2017 року (о 10.00 годині) відбудеться пленарне засідання вісімнадцятої сесії  районної  ради  сьомого скликання, відповідно до розпорядження «Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання» від 14.12.2017 № 42.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень із зазначених питань провести 20 грудня 2017 року засідання постійних комісій районної ради.

 

 

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 жовтня 2017р., за оцінкою, чисельність наявного населення Охтирського району складала 26,1 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–вересні 2017р. становила 161 особу, померлих – 373 особи.

У січні–жовтні 2017р. державна субсидована підтримка була призначена 8,0 тис. сімей на загальну суму 1840,9 тис.грн проти 3969,0 тис.грн у відповідному періоді минулого року.

Шановні депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Охтирщини! Дозвольте щиросердечно привітати вас із професійним святом - Днем місцевого самоврядування.

Реалії сьогодення вимагають від вас щоденної наполегливої роботи, що направлена на підвищення рівня життя мешканців територіальних громад. На ваших плечах - відповідальність здійснення покладених на органи місцевого самоврядування повноважень та прийняті в їх межах рішення.

Висловлюю вдячність усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства, адже ваша компетентність, самовіддана праця, високий професіоналізм та дотримання морального обов'язку перед людьми, є незупинним двигуном розвитку та зміцнення України.

Бажаю вам міцного здоров'я, витримки, творчого натхнення, оптимізму та віри в краще майбутнє. Мирного неба над головою та спокою в душі!З повагою,

Заступник голови Охтирської районної ради

В.М. Шевченко

 

Дорогі наші захисники!

Від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом – Днем Збройних Сил України!

У цей день ми складаємо глибоку шану всім військовим, які боронять честь і свободу рідної землі, а також волонтерам та небайдужим громадянам, які всіляко допомагають нашій армії у справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави.

Дякуємо за Вашу невтомну звитягу, патріотизм і любов до України! Бажаємо всім миру, спокою для ваших родин, здоров’я та благополуччя!

 З повагою,

Заступник голови Охтирської районної ради 

В.М. Шевченко

Виконуючий обов’язки голови Охтирської районної ради Василь Михайлович Шевченко взяв участь в роботі першої сесії Чернеччинської сільської ради.

Василь Михайлович привітав новообраного голову Романа Бублика та весь депутатський корпус з початком роботи, закликав всіх до єднання задля спільної роботи на користь громади та району.

«Районна влада налаштована на допомогу, підтримку та співпрацю з новообраною територіальною громадою, і в першу чергу бажаю депутатам бути єдиними у вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальної громади, активними та ініціативними», - наголосив керівник району.