21 грудня 2017 року (о 10.00 годині) відбудеться пленарне засідання вісімнадцятої сесії  районної  ради  сьомого скликання, відповідно до розпорядження «Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання» від 14.12.2017 № 42.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень із зазначених питань провести 20 грудня 2017 року засідання постійних комісій районної ради.

 

 

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 жовтня 2017р., за оцінкою, чисельність наявного населення Охтирського району складала 26,1 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–вересні 2017р. становила 161 особу, померлих – 373 особи.

У січні–жовтні 2017р. державна субсидована підтримка була призначена 8,0 тис. сімей на загальну суму 1840,9 тис.грн проти 3969,0 тис.грн у відповідному періоді минулого року.

Виконуючий обов’язки голови Охтирської районної ради Василь Михайлович Шевченко взяв участь в роботі першої сесії Чернеччинської сільської ради.

Василь Михайлович привітав новообраного голову Романа Бублика та весь депутатський корпус з початком роботи, закликав всіх до єднання задля спільної роботи на користь громади та району.

«Районна влада налаштована на допомогу, підтримку та співпрацю з новообраною територіальною громадою, і в першу чергу бажаю депутатам бути єдиними у вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальної громади, активними та ініціативними», - наголосив керівник району. 

Своїм рішенням «Про дострокове припинення повноважень голови Охтирської районної ради Бублика Р.Ю.» депутатський корпус ради підтримав заяву голови Охтирської районної ради Романа Бублика про дострокове припинення повноважень депутата районної ради VII скликання в зв’язку з обранням на перших виборах 29 жовтня 2017 року на посаду Чернеччинського сільського голови.

Обов’язків по здійсненню повноважень голови районної ради покладено на заступника голови Шевченка Василя Михайловича.

Сьогодні, 30 листопада відбулась сімнадцята сесія районної ради сьомого скликання. На сесії були присутні 23 депутати районної ради, що розглянули 21 питання порядку денного.

Своїм рішенням депутати затвердили Програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Охтирського району до 2020 року, звіти про виконання районного бюджету та виконання повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації з питань агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства.