Сьогодні, 30 листопада відбулась сімнадцята сесія районної ради сьомого скликання. На сесії були присутні 23 депутати районної ради, що розглянули 21 питання порядку денного.

Своїм рішенням депутати затвердили Програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Охтирського району до 2020 року, звіти про виконання районного бюджету та виконання повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації з питань агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства.

Депутатським корпусом внесені зміни до Програми економічного і соціального розвитку Охтирського району на 2017 рік, районної програми соціального захисту населення на 2017 рік, районної комплексної програми «Освіта Охтирщини у 2017-2018 роках», районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2017 рік та Програми розвитку фізичної культури і спорту в Охтирському районі на 2017-2019 роки.

З кожного питання депутати прийняли рішення, підтримавши пропозиції профільних депутатських комісій. Зазначимо, що проведенню засідання сесії передувала скрупульозна робота депутатів у постійних комісіях.

Детальніше про прийняті рішення тут.