Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за підтримки спільного Проекту Європейського Союзу та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» запрошує керівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевого рівня, керівників органів самоорганізації населення для участі у дистанційному навчанні на веб-платформі Асоціації - Портал з управління знаннями (http://www.kp.org.ua/about-us/).

Для реєстрації на курс заповніть АНКЕТУ до 05.06.2016.

Електронний курс «Співробітництво територіальних громад (міжмуніципальне співробітництво – ММС)» проводить В’ячеслав Вікторович Толкованов,  доктор наук з державного управління (Україна), доктор права (Франція), Голова Центру сприяння розвитку співробітництва територіальних громад.

За результатами якої учасники здобудуть:

·         Розуміння поняття, сутності, принципів та форм ММС

·         Здатність розробляти власні проекти ММС

·         Здатність ефективно забезпечити реалізацію проектів ММС.

Дистанційне навчання проводиться на безоплатній основі та не потребує спеціальної фахової підготовки учасника. Учаснику достатньо мати е-mail та постійний доступ до мережі Інтернет, а також бажання навчатися та працювати на курсі у зручний час.

Старт курсу: 6 червня 2016 року

Тривалість курсу: 4 тижні.

За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном 096 817 76 08

 

Контакти

·         Юненко Юлія

·         Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

·         096 817 76 08