СВОЇ ТРАВНЕВІ ПЕРЕМОГИ ЮНІ ОХТИРЧАНИ ПРИУРОЧИЛИ ДО ДНЯ НАУКИ

Щороку 21 травня в Україні відзначається День науки. Тому і «наукові» заходи, конкурси, змагання в цей місяць надзвичайно насичені та різноманітні.

17 травня В СУМАХ ПРОЙШЛО УРОЧИСТЕ ВШАНУВАННЯ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ У РАМКАХ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ НАУКИ, ОСВІТИ І КУЛЬТУРИ

 

6 юних охтирчан під час свята отримали дипломи переможців та призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Подяками та грамотами Департаменту освіти і науки нагороджені і педагоги загальноосвітніх шкіл Охтирського району та ОРЦДЮТ, які підготували переможців інтелектуальних конкурсів.

17 травня в Сумському державному університеті відбувся Фестиваль науки, освіти і культури «СумДУ – сумчанам!». Більше 1200 гостей свята з усіх регіонів Сумщини відвідали захід, аби надихнутись здобутками науковців СумДУ.

З 17 по 19 травня у м.Києві проходив Всеукраїнський конкурс винахідницьких та раціоналізаторських проектів для учнів 12-15 років, щорічне індивідуально-командне змагання талановитої учнівської молоді, яка займається дослідництвом, а також здійснює відкриття у різних галузях знань.

У 2016 році для участі у очному етапі конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів були запрошені 5 вихованців гуртка «Географ-науковець» ОМЦПО-МАН (кер.Хорошун В.В.) та учень 8 класу Олешнянського НВК Савостян Віталій (кер. Савостян Г.М.) з роботою «Дослідження іхтіофауни р.Ворскла у межах Гетьманського національного парку». Участь охтирчан у конкурсі була результативною. З 6 учасників – 5 стали переможцями та призерами Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів для учнів 12-15 років.

Вітаємо Віталія зі своєю першою перемогою на Всеукраїнському рівні - із зайнятим 3 місцем!