Фонд BrainBasket відкрив реєстрацію на другу хвилю всеукраїнського освітнього проекту Technology Nation в Охтирці. Запрошуємо на навчання учасників з Котельви та Тростянця.

Technology Nation – це всеукраїнський проект з безкоштовного навчання основам програмування.

Україна має величезний потенціал стати світовим лідером у сфері інформаційних технологій. Ця галузь сьогодні є однією з небагатьох, які продовжують рости і розвиватися, незважаючи на непросту ситуацію в країні. Саме тому все більше і більше українців намагаються перепрофілюватися в IТ.

Для надання можливості зробити перший крок в IT, Фонд BrainBasket запустив масштабну програму Technology Nation – безкоштовний курс з основ програмування. Даний курс дозволяє всім бажаючим отримати ІТ-освіту світового рівня та вивчити основи найбільш популярних мов програмування, що надає слухачам хороший базис для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері.

Заняття проводяться у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі 100 бібліотек по всій Україні.

Участь в програмі не потребує попередніх технічних навичок і подати заявку на участь можуть всі охочі. Єдиними критеріями відбору є володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача та знання англійської мови на рівні upper-intermediate або вище.

Навчання проводиться на базі КЗ «Охтирська районна центральна бібліотека».

Зареєструватися на програму та зробити свій перший крок в IT можна за посиланням http://brainbasket.org/technology-nation.

 

На Охтирщині проект реалізується за підтримки Охтирської районної центральної бібліотеки, відділу з питань співробітництва та інвестицій Охтирської районної ради, Охтирської районної громадської організації «Ініціативи розвитку»