Звіт депутата Охтирської районної ради Сергія ХАТЬКА

Я обраний депутатом Охтирської районної ради VIII скликання від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» у листопаді 2020 року.

 

Моя діяльність, як депутата Охтирської районної ради спрямована на захист інтересів району, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень, наданих мені чинним законодавством України.

В своїй роботі  керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Охтирської районної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради. 

Одним із пріоритетів в роботі депутата, вважаю участь у пленарних засіданнях районної ради та роботу в постійній комісії. Відповідно, за звітний період взяв участь у   12  із 12 пленарних засідань сесій районної ради. Входжу до складу постійної комісії районної ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. У роботі комісії готував певні висновки та рекомендації, щодо проектів рішень, які в подальшому розглядалися на пленарних засідань сесій, а також проекти програм соціально-економічного і культурного розвитку району,   районного бюджету, звіти про виконання програм і бюджету. При ухваленні рішень завжди враховував користь від прийнятих рішень для жителів громади та  захищав інтереси громадян у межах своїх депутатських повноважень.

Веду активне спілкування з виборцями. Приймаю звернення та скарги громадян і вважаю головним вивчити причину що породжує дану  скаргу та вношу свої пропозиції щодо її усунення. Так, наприклад, мною було подане депутатське звернення до Охтирського міського голови щодо підвищення вартості проїзду в громадському транспорті. При вирішенні різних питань посилену увагу приділяю до людей з особливими потребами, дітей та сімей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Приймаю активну участь у житті районної ради та району взагалі. Так,  підтримував збірну команду Охтирського району на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Сумської області, приймаю участь у різноманітних акціях і подіях, таких як різноманітні толоки, озеленення і т.п. Брав участь в онлайн-нарадах УАРОР та навчанні депутатів районної ради.

У рамках всесвітньої акції «Greening of the Planet», Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», «Створюємо ліси разом» разом із працівниками Охтирської районної ради долучився до екологічного проекту, висадивши нові дерева на території Тростянецького та Охтирського Держлісгоспів, очистили берег річки Охтирки ма міський парк «Юрського періоду» тощо.

Завжди відкритий до людей та готовий взяти участь у вирішенні проблемних питань жителів Охтирського району.

 

 

Депутат районної ради                                                                                             С.О.Хатько

Звіт депутата Охтирської районної ради Назара ЖИЛЕНКА

З моменту прийняття присяги депутата Охтирської районної ради проводив активну роботу по вирішенню і врегулюванню проблемних питань при реорганізації районних рад, які приєднані до Охтирської районної ради та територіальних громад, що ввійшли до Охтирського району.

Протягом звітного періоду відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» на виконання виборчої програми і доручень виборців прийняв участь у засіданнях 6-ти з 7-ми сесій Охтирської районної ради, на яких було прийнято близько 100 рішень. На більшості засідань районної ради доповідав або брав участь в обговоренні питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, передачі його в оренду чи в комунальну власність територіальних громад.

Брав участь в обговоренні, прийнятті та направленні депутатських запитів з питань ремонту доріг, освітлення та облаштування дорожнього покриття, щодо порушення вимог природоохоронного законодавства, відновлення і збереження приміських та пасажирських перевезень.

Член депутатської фракції «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» в Охтирській районній раді, приймаю активну участь в її роботі.

Входжу до постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, екології, регулювання земельних відносин, взяв участь в 6-ох засіданнях комісії з 7-ми. Майже на кожному засіданні комісії доповідав чи приймав участь в обговоренні питань екологічної ситуації, земельних питаннях, брав активну участь в обговоренні інших питань порядку денного засідання комісії.

 

Прийом громадян проводжу в приміщенні Охтирської районної ради, за адресою: місто Охтирка, вул. Київська, 1. В багатьох випадках я вирішував питання громадян шляхом усної консультації чи організовував їм зустріч зі спеціалістами підрозділів райдержадміністрації чи райради, до компетенції яких входило вирішення поставлених питань, при необхідності готував проекти рішень районної ради і ініціював їх прийняття. 

Звіт депутата Охтирської районної ради Віктора ГОНТАРЕНКА

Гонтаренко Віктор Дмитрович – депутат Охтирської районної ради, голова комісії з питань соціально-культурної сфери.

За звітний період як депутат Охтирської районної ради прийняв участь у роботі всіх сесій районної ради, не маючи жодного пропуску.

Провів одинадцять засідань профільної комісії. Комісія працювала згідно з регламентом роботи Охтирської районної ради. На засідання комісії виносились актуальні питання соціального захисту населення, роботи галузі освіти, медицини.

Як член депутатської фракції ПП «Опозиційна платформа – за життя» відвідав абсолютно всі засідання фракції, виконував всі рішення фракції та доручення її голови.

Як депутат районної ради, керуючись Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» на сесії районної ради вніс один депутатський запит, який стосувався капітального ремонту відрізку дороги Р – 45 Велика Писарівка – Богодухів. В результаті були проведені тендерні процедури, провелись підготовчі роботи по її ремонту у 2022 році.

Керуючись цим Законом відвідував сесії Великописарівської селищної ради, де розглядались практичні питання функціонування галузі освіти на території громади.

Активно підтримував жителів с. Пожня з питання існування в селі навчально-виховного комплексу. Приймав участь у зборах жителів села, допомагав їм у вирішенні юридичних питань. В результаті вдалось відстояти в селі існування початкової ланки освіти з дитячим садком.

Святкуючи День Перемоги та День визволення Великописарівщини від німецько-фашистських загарбників відвідував ветеранів війни, вручав їм подарунки. Приймав участь в акціях біля пам’ятників загиблим воїнам.

На День Знань відвідав Заводську, Кириківську школи та Іванівську школу-інтернат.

 

Прийом громадян проводив у приміщенні , яке було розташоване у приміщення селищної ради за адресою пл. Незалежності , 1 кімната № 14. Всього прийняв 15 осіб. Питання, з якими звертались виборці в основному стосувались соціального захисту на роботи закладів освіти.

Звіт депутата Охтирської районної ради Василя ГУРЕНКА 

Василь Гуренко депутатський мандат має вже в сьомий раз. Тричі обирався до районної ради, чотири скликання був депутатом міської, що говорить про високу довіру виборців, які  характеризують його як ділового, енергійного та відкритого перед людьми. За довгі роботи в органах місцевого самоврядування депутат добре обізнаний з проблемами громади та докладає максимум зусиль для їх вирішення.

Насамперед хочу зазначити, що я активно беру участь в сесійних засіданнях районної ради, засіданнях постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, заступником голови якої я є, і на яку покладається розгляд найголовніших питань життєдіяльності новоутвореного Охтирського району. Будучи обраний депутатом від «Опозиційної платформи – за життя» я не пропустив жодної сесії!

Основними у роботі ради, постійних комісій, усього депутатського  корпусу у 2021 році були такі напрямки:

- забезпечення соціального захисту населення;

- забезпечення  виконання програм економічного і соціального розвитку району, цільових програм з інших питань;

- здійснення ефективного контролю за раціональним використанням бюджетних коштів;

- сприяння реалізації реформи децентралізації влади в Україні,  сталому розвитку територіальних громад.

Як депутату, і як небайдужій людині, мені часто доводиться допомагати своїм землякам. Найбільш актуальні питання, що порушуються у зверненнях громадян: щодо соціального захисту, комунального господарства, житлової політики, захисту прав дітей тощо. За звітний період надійшло 15 звернень.

Як приклад, я відреагував на звернення керівництва Благовіщенського храму та вагомо допоміг у відновленні теплопостачання храму як одного із основних осередків християнства мешканців Тростянецької громади.

За звітний період депутатами фракції ПП «ОП-ЗЖ» в районній раді винесено на розгляд сесії 12 депутатських запитів, в основному вони стосувалися ремонту доріг, відновлення і збереження приміських та пасажирських перевезень, щодо освітлення та облаштування дорожнього покриття, щодо порушення вимог природоохоронного законодавства  та інші.

На початку скликання, в зв’язку з ліквідацією районів, почалася  процедура реорганізації відповідних районних рад, яка передбачала масове вивільнення працівників. Перед «бюджетною» комісією постало питання вирішення питання осадові особи, які перебували у трудових відносинах в Великописарівській та Тростянецькій районних радах, були попереджені про скорочення та наступне вивільнення, розрахунки з ними проведені відповідно до законодавства, в повному обсязі, з виплатою компенсацій за невикористані відпустки та компенсації при звільненні в розмірі середньомісячного заробітку. 

За рік роботи районної ради ми неодноразово приймали важкі рішення щодо скорочення штатної чисельності виконавчого апарату районної ради.

Крім того, з метою економії бюджетних коштів у приміщенні районної ради було встановлено сучасну сигналізацію для цілодобової охорони.

Підсумовуючи зроблене та окреслюючи плани на майбутнє, основними пріоритетами моєї подальшої діяльності у статусі депутата районної ради вбачаю у:

- створенні умов для збалансованого розвитку сіл, селищ району;

- розширенні взаємодії з громадськістю для узгодження позицій і визначення ефективних шляхів суспільно-політичного та соціально-економічного розвитку району;

- забезпечення прозорості й відкритості у діяльності, ефективної взаємодії із засобами масової інформації;

- забезпеченню ефективного управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району тощо.

- підтримці в реалізації програм, спрямованих на розвиток інфраструктури та покращення якості та рівня життя в громадах.

За цей невеликий проміжок часу у ролі представника Тростянецької громади в Охтирському районі вдалось зробити чимало, але ще більше  планів та задумів маю у перспективі. Впевнений, спільними зусиллями більшість проблемних питань будуть вирішені, а накази виборців – виконані.

З повагою,

Василь Гуренко,

голова фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

в Охтирській районній раді

Звіт депутата Охтирської районної ради Юрія Слабоспицького за 2021 рік

Перш за все хочу подякувати  всім виборцям за те, що вони повірили  моїй політичній силі ПП "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ", а виборцям Тростянецької громади – за особисту підтримку мене та нашої команди,яка отримала представництво в районній раді.

За звітний період мною та депутатами фракції ПП «ОП-ЗЖ» в районній раді винесено на розгляд сесії 12 депутатських запитів, в основному вони стосувалися ремонту доріг, відновлення і збереження приміських та пасажирських перевезень, щодо освітлення та облаштування дорожнього покриття, щодо порушення вимог природоохоронного законодавства  та інші.

16 листопада 2021 року, у залі засідань Охтирської районної ради, відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради земельної та мандатної, щодо розгляду ефективності використання земель суб’єктами господарювання на території Охтирського району.

Розглядалися  питання щодо використання земельних ділянок Гетьманського національного парку на території Великописарівської селищної ради, зловживання посадовими особами громад під час передачі земельних ділянок у приватну власність, незаконної господарської діяльності на ставку Діброва біля села Криничне, самозахоплення землі на території Тростянецької територіальної громади, незаконне розроблення кар’єру в селі Станова, діяльності кар’єру ВТФ «Тростянецька цегла» і Тростянецького сміттєзвалища.

За результатами спільного засідання було вирішено звернутися до головного управління Держгеокадастру у Сумській області, Державної екологічної інспекції в Сумській області, Охтирськоого міськрайонного відділу Управління ДСНС у Сумській області задля вирішення проблемних питань, що обговорювалися.

Листування, особистий прийом

Я, як небайдужа людина  до проблем співгромадян, щосереди проводжу особистий прийом громадян в громадській приймальні, що знаходиться в приміщенні Охтирської районної ради. Також актуальні питання порушуються під час виїздів у громади Охтирського району.

Також реагую на кожне звернення  виборців. Найбільш актуальні питання, що порушуються у зверненнях громадян: щодо соціального захисту, комунального господарства, житлової політики, захисту прав дітей тощо. За звітний період надійшло 86 звернень.

Надано допомогу у вирішенні наступних проблем, серед яких:

- Безкоштовне лікування від коронавірусної хвороби в умовах стаціонарного догляду пенсіонерам;

- Відсутність вуличного освітлення у віддалених селах громад району;

- Надання допомоги щодо отримання житлової субсидії пенсіонерам;

- Надання правової допомоги щодо порушення прав  дитини;

- Сприяння надання ордеру на 2-кімнатної квартири для сім’ї загиблого учасника АТО;

- та інші питання.

Робочі зустрічі, наради

22 вересня я, як заступник  голови районної ради, взяв участь у ХХІ Всеукраїнській нараді – семінару з актуальних питань децентралізації для представників органів місцевого самоврядування під егідою Української Асоціації районних та обласних рад, яка відбулась у селищі Затока Одеської області. Були розглянуті позиційні рішення щодо подальшого розвитку органів місцевого самоврядування субрегіонального та регіонального рівнів, необхідні кроки для подальшого впровадження реформи децентралізації та інші важливі питання.

Разом із керівництвом районної ради  активно беру участь у заходах, які проходять на території району і області. Такі як  покладання квітів до пам'ятників та меморіалів, урочисті заходи до державних свят, відзначення ювілеїв від днів народження визначних постатей Охтирщини тощо.

13 та 14 травня 2021 року у місті Суми проходила Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд депутатів Сумської області. Разом із депутатами місцевих рад, старостами та головами територіальних громад взяв участь у складі збірної команди Охтирського району. Як результат, у загальнокомандному рейтингу збірна команда Охтирського району посіла третє місце. Дякую депутатам за участь у даному заході.

У рамках всесвітньої акції «Greening of the Planet», Всеукраїнської акції "За чисте довкілля", "Створюємо ліси разом» разом із працівниками Охтирської районної ради долучився до екологічних проекту, висадивши нові дерева на території Тростянецького та Охтирського Держлізгоспів, очистили берег річки Охтирки та міський парк "Юрського періоду" тощо.

Підсумовуючи зроблене та окреслюючи плани на майбутнє, основними пріоритетами подальшої діяльності мене, як депутата районної ради, вбачаю у:

- створенні умов для збалансованого розвитку сіл, селищ району;

- розширенні взаємодії з громадськістю для узгодження позицій і визначення ефективних шляхів суспільно-політичного та соціально-економічного розвитку району;

- забезпечення прозорості й відкритості у діяльності, ефективної взаємодії із засобами масової інформації;

- забезпеченню ефективного управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району тощо.

Справи, започатковані у 2021 році, будуть реалізовані протягом наступних років. Я відкритий до співпраці та допомоги у вирішенні болючих питань для жителів Охтирського району.

З повагою, Юрій Слабоспицький  – заступник голови Охтирскої районної ради. Обраний від ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

 

16 грудня 2021 року о 17.00 відбувся звіт депутатів фракції політичної партії "СЛУГА НАРОДУ"

 

 

 

 

 

Звіт діяльності депутата Охтирської районної ради від політичної партії «Сила і Честь » Єфіменко Лесі Іванівни 

Я обрана депутатом Охтирської районної ради VIII скликання від політичної партії «Сила і Честь» у листопаді 2020 року. 

Моя діяльність, як депутата Охтирської районної ради спрямована на захист інтересів району, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень, наданих мені чинним законодавством України.

В своїй роботі  керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Охтирської районної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради. 

Одним із пріоритетів в роботі депутата, вважаю участь у пленарних засіданнях районної ради та роботу в постійній комісії. Відповідно, за звітний період взяла участь у 9 із 10 пленарних засідань, тобто явка складає 90%. Як голова постійної комісії районної ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку я входжу до складу президії Охтирської районної ради VIII скликання. У роботі комісії  готувала певні висновки та рекомендації, щодо проектів рішень, які в подальшому розглядалися на пленарних засідань сесій, а також проекти програм соціально-економічного і культурного розвитку району,   районного бюджету, звіти про виконання програм і бюджету. Як голова постійної комісії забезпечую участь у засіданні комісії представників державних органів, підприємств, установ організацій, громадських організацій та органів самоорганізації населення, фахівців, засобів масової інформації, організовую роботу з реалізації висновків і рекомендацій комісії, представляю комісію у відносинах з іншими органами, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями, а також громадянами.

Веду активне спілкування з виборцями. Приймаю звернення та скарги громадян і вважаю головним вивчити причину що породжує дану  скаргу та вношу свої пропозиції щодо її усунення. Так, наприклад, мною були подані депутатські запити до голови Охтирської РДА, Охтирського міського голови, народного депутата України, поліції та прокуратури Охтищини, щодо роботи Охтирського відділу реалізації ТОВ «Сумигаззбут», порушення вимог природоохоронного законодавства на території Гетьманського парку, щодо роботи Охтирського відділення поштового зв’язку «Укрпошта», щодо забезпечення транспортного сполучення між селами Староіванівського старостату та м.Охтирка, а також щодо капітального ремонту дороги с.Сосонка- с.Ст.Іванівка. Більшість звернень громадян стосуються покращення благоустрою прибудинкових територій, виділення матеріальної допомоги на лікування, призначення житлових субсидій та державних соціальних допомог,  питання щодо закладів освіти, надання юридичних консультацій.  

Проводиться активна робота з громадськими організаціями, трудовими колективами, посилена увага до людей з особливими потребами, дітей та сімей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях при вирішенні різних питань.

Приймаю активну участь у житті районної ради та району взагалі. Так, представляла і підтримувала збірну команду Охтирського району на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Сумської області, приймаю участь у різноманітних акціях і подіях, таких як різноманітні толоки, озеленення і т.п. Залучалася до робочих груп при голові районної ради, брала участь в онлайн-нарадах УАРОР та навчанні депутатів районної ради.

Завдяки тісній співпраці з аматорами вдалося провести спортивні змагання з волейболу у с.Климентове 21 серпня 2021 року.

Були здійснені привітання дітей дитячого садочка та учнів 1-4 класів у с.Сосонка зі святами Святого Миколая, Нового Року та 8 березня солодкими подарунками.

Також, депутатською фракцією «Силі і Честь», до якої я входжу, було за власні кошти придбано для КНП ОМР «Охтирська ЦРЛ» сучасний та потужний кисневий концентратор OLV-10, потужністю 10л/хв, який так необхідний для допомоги в боротьбі з наслідками коронавірусної інфекції COVID-19.

 

 Звіт діяльності депутата Охтирської районної ради від політичної партії «Сила і Честь » Єфіменко Любомира Олексійовича 

Я обраний депутатом Охтирської районної ради VIII скликання від політичної партії «Сила і Честь» у листопаді 2020 року. 

Моя діяльність, як депутата Охтирської районної ради спрямована на захист інтересів району, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень, наданих мені чинним законодавством України.

В своїй роботі  керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Охтирської районної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради. 

Я є  заступником голови постійної комісії районної ради мандатної, з питань депутатської етики, регламенту, правопорядку та територіального устрою, входжу до складу президії Охтирської районної ради VIII скликання як голова депутатської фракції "Сила і Честь" в Охтирській районній раді.  Надаю допомогу голові в організації роботи комісії, а при відсутності голови або неможливості виконання ним своїх обов'язків з інших причин здійснюю повноваження голови комісії. Здійснюю контроль за виконанням висновків і рекомендацій комісії. Узагальнюю матеріали для розгляду питань на засідання комісії. Беру участь у розробці і реалізації заходів щодо забезпечення законності, охорони громадського порядку, прав, свобод та законних інтересів громадян району, вивчаю проекти рішень ради нормативно-правового характеру і готую висновки та рекомендації. 

Веду активне спілкування з виборцями. Приймаю звернення та скарги громадян і вважаю головним вивчити причину що породжує дану  скаргу та вношу свої пропозиції щодо її усунення. Більшість звернень громадян стосуються покращення благоустрою прибудинкових територій, виділення матеріальної допомоги на лікування, призначення житлових субсидій та державних соціальних допомог,  питання щодо закладів освіти, надання юридичних консультацій.  

В зимовий період за власний кошт проводив активну роботу із прибиранням снігу, посипанням сумішшю проти ожеледиці на територіях Охтирської територіальної громади у дворах багатоповерхівок та на території Староіванівського старостинського округу, а у літній період також було виконано грейдерування та підсипання дороги по вулицях Батюка, Слобідська Охтирської територіальної громади і вулицях Староіванівського старостинського округу.

Приймаю активну участь у житті районної ради та району взагалі. Так, підтримував і допомагав збірній команді Охтирського району на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Сумської області, приймаю участь у різноманітних акціях і подіях, таких як різноманітні толоки, озеленення і т.п. Залучалався до робочих груп при голові районної ради, беру активну участь в заходах з навчання депутатів районної ради.

Також, депутатською фракцією «Силі і Честь», до якої я входжу, було за власні кошти придбано для КНП ОМР «Охтирська ЦРЛ» сучасний та потужний кисневий концентратор OLV-10, потужністю 10л/хв, який так необхідний для допомоги в боротьбі з наслідками коронавірусної інфекції COVID-19.

 

 Звіт діяльності депутата Охтирської районної ради від політичної партії «Сила і Честь » Масла Костянтина Євгеновича

Я обраний депутатом Охтирської районної ради VIII скликання від політичної партії «Сила і Честь» у листопаді 2020 року.

Моя діяльність, як депутата Охтирської районної ради спрямована на захист інтересів району, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень, наданих мені чинним законодавством України.

В своїй роботі  керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Охтирської районної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради. 

Я входжу до складу постійної комісії районної ради мандатної, з питань депутатської етики, регламенту, правопорядку та територіального устрою. Вивчаю стан інформаційного простору району і вношу пропозиції районній раді стосовно поліпшення діяльності державних та комунальних засобів масової інформації. За дорученням голови ради роблю висновки з питань охорони трудових та інших прав депутатів районної ради відповідно до законодавства про статус депутатів місцевих рад. Узагальнюю пропозиції депутатів, постійних комісій стосовно проекту регламенту роботи районної ради, проектів законів України стосовно розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою.

Веду активне спілкування з виборцями. Приймаю звернення та скарги громадян і вважаю головним вивчити причину що породжує дану  скаргу та вношу свої пропозиції щодо її усунення. Так, мною було подано депутатський запит голові Охтирскьої РДА та Великописарівському селищному голові щодо причин ліквідації загальноосвітньої школи с.Пожня. Більшість звернень громадян стосуються покращення благоустрою прибудинкових територій, виділення матеріальної допомоги на лікування, призначення житлових субсидій та державних соціальних допомог,  питання щодо закладів освіти, надання юридичних консультацій.  

Приймаю активну участь у житті районної ради та району взагалі. Приймаю участь у різноманітних акціях і подіях, таких як різноманітні толоки, озеленення і т.п., беру активну участь в заходах з навчання депутатів районної ради.

Також, депутатською фракцією «Силі і Честь», до якої я входжу, було за власні кошти придбано для КНП ОМР «Охтирська ЦРЛ» сучасний та потужний кисневий концентратор OLV-10, потужністю 10л/хв, який так необхідний для допомоги в боротьбі з наслідками коронавірусної інфекції COVID-19.

 

 РОМАН БУБЛИК: ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ РЕФОРМ ПОТРІБНІ ПОВНОВАЖЕННЯ І ФІНАНСИ

Роман Бублик

 

 

ДЕПУТАТ ПІШОВ СЛУЖИТИ 

Сергій Гавриленко

 

Охтирська міськрайонна газета «Прапор Перемоги» 

від 05.10.2017 №40

ВИБОРИ В ОТГ - ЦЕ ТІЛЬКИ ПОЧАТОК!

Роман Бублик

 

Охтирська міськрайонна газета «Прапор Перемоги» 

від 28.09.2017 №39

 

 РОМАН БУБЛИК: ДЯКУЮ ДЕПУТАТАМ ЗА РОЗУМІННЯ…

Роман Бублик

 

Охтирська міськрайонна газета «Прапор Перемоги» 

від 07.09.2017 №36

 

 

НА ОСНОВІ ЗДОРОВОГО ПРАГМАТИЗМУ

Василь Шевченко

 

Охтирська міськрайонна газета «Прапор Перемоги» 

від 30.03.2017 №13

 

 

У ПОШУКАХ МОЖЛИВОСТЕЙ 

 Світлана Лебідь

 

 Охтирська міськрайонна газета «Прапор Перемоги» 

від 16.02.2017 №7

 

«ПРО ПЕРСПЕКТИВИ – ПРАГМАТИЧНО»

Зоя Лазаренко

 

Охтирська міськрайонна газета «Прапор Перемоги» 

від 15.12.2016 № 50

 

 

«НА ВЛАСНІ ОЧІ»

Роман Бублик

 

Охтирська міськрайонна газета «Прапор Перемоги» 

від 01.12.2016 № 48

 

 

«ВСЯ СПРАВА В ЕКОНОМІЦІ!»

Юрій Громак

 

Охтирська міськрайонна газета «Прапор Перемоги» 

від 24.11.2016 № 47

  

«СЛОВО ДЕПУТАТУ»

Сергій Гавриленко

 

Охтирська міськрайонна газета «Прапор Перемоги» 

  від 27.10.2016 № 43

 

 

 «КАЖУ ТЕ, ЩО ДУМАЮ!» 

Василь Ващенко

 

Охтирська міськрайонна газета «Прапор Перемоги» 

від 06.10.2016 № 40

 

 

«ОБ’ЄДНУВАТИСЯ НАВКОЛО СИЛЬНИХ!» 

Віталій Мостовий

 

Охтирська міськрайонна газета «Прапор Перемоги» 

від 15.09.2016 № 37

 

 

«ВИНЯТОК ЧИ ПРАВИЛО?» 

Сергій Котляревський

 

Охтирська міськрайонна газета «Прапор Перемоги» 

від 18.08.2016 № 33

 

«НАЙМОЛОДША» 

Анна Колеснік

 

Охтирська міськрайонна газета «Прапор Перемоги» 

від 07.07.2016 № 27

 

 

«СЛУГА НАРОДУ»

Катерина Корнієнко

 

Охтирська міськрайонна газета «Прапор Перемоги» 

від 28.01.2016 № 4