1. Про направлення депутатських запитів.

2. Про інформацію керівника Охтирської окружної прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Охтирського району.

3. Про інформацію начальника Охтирського районного відділу поліції Головного Управління Національної поліції України в Сумській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Охтирського району. 

4. Про затвердження районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021 – 2023 роки. Додаток 1. Додаток 2. Додаток 3.

5. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Охтирського району на 2019 рік та наступні 2020 – 2021 програмні роки.

6. Про внесення змін до рішення Охтирської районної ради від 28.12.2020 «Про районний бюджет Охтирського району на 2021 рік». Додаток 1. Додаток 2. Додаток 3. Додаток 4. Додаток 5. Додаток 6.

7. Про внесення змін до рішення Охтирської районної ради сьомого скликання від 11.11.2020 «Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища, Охтирського району у комунальну власність Чупахівської селищної ради бюджетних установ та майна, закріпленого за ними»

8. Про припинення юридичної особи – комунального підприємства районної ради «Тростянецька районна друкарня» шляхом ліквідації. Додаток. 

9. Про погодження надання спеціального дозволу приватному акціонерному товариству «Суми - надра» на користування надрами на території Чернеччинської сільської ради.

10. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2021 року  «Про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату районної ради та витрат на його утримання». Додаток.

11. Про затвердження розпоряджень голови Охтирської районної державної адміністрації. Додаток.